Teknolojik Zorunluluklar Günlük Hayatı İyileştirebilir.

Bugünlerde her şey için bir uygulama çıkartılıyor. Köpeği olan insanlar için de bol miktarda var. Güncel uygulamaların çoğunun basitleştirilmiş tasarımı sayesinde, bunları akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde nasıl indirip kullanacağınızı bilmek için teknik bir bilgiye sahip olmanız gerekmiyor. Evcil hayvan sahiplerine yönelik, evcil hayvanlarla hayatı daha ilgi çekici, tatmin edici ve daha az karmaşık hale getirecek uygulamaları size göstermeye çalışacağız.

BarkCam

Köpek dostunuzun rahatça resmini çekin. Dostunuzun kameraya bakmasını sağlayan bir ses çıkartan BarkCam, işinizioldukça kolaylaştırır. Eğlenceli filtreler ekleme imkanı da sunan bu uygulama yardımıyla köpeğinizin ne kadar da fotojenik olabileceğini keşfedebilirsiniz.

11pets

Köpeğiniz ilgili hiç bir şeyi 11pets ile unutmayın. Tahlil sonuşları, ilaç saatleriı, boy ve kilo oranları gibi birçok bilgiyi kaydedebileceğiniz uygulamada her köpeğiniz için ayrı bir dosya oluşturabilirsiniz. Yaklaşan aşı tarihlerini de hatırlatan uygulama, dostlarınızın mutlu ve güvenli bir hayat sürmesini sağlamak için ideal bir uygulama.

Dog Walk

Köpeğinizle gezdiğiniz yerleri ve mesafeyi GPS ile kaydeden Dog Walk sayesinde ne kadar yürüdünüz daha ne kadar yürümeniz gerekiyor anlayabilir, yürüyüşlerinizde fotoğraf çekip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Özellikle sağlıklı bir yaşam adına kilo vermesi gereken köpekler için birebir.

Alfred Camera

Evden uzaktayken evcil hayvanınızın ne yaptığını uzaktan izlemenin ücretsiz ve kolay yollarından birisi. Normalde bebek kamerası olarak kullanılan bu uygulama köpeklerimizin büyümeyen bebeklerimizin izlenmesi için olanak sunuyor. 2 telefon arasında bağlantı kurarak dilediğiniz gibi köpek dostunuzu takip edebilirsiniz.

PET FIRST AID

İdeal olarak, köpeğinize ilk yardımın nasıl yapılacağını asla bilmenize gerek yoktur, ancak bir acil durum ortaya çıktığında bu uygulamanın zaten yüklü olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Gereklilik olarak herkese uzun zamandır öneriyoruz ve evcil hayvan sahipleri için de aynı derecede gerekli. Uygulamanın evcil hayvan sürümü, evcil hayvanınızın başına gelebilecek tüm yaygın rahatsızlıklar ve kazalar için kolay bir anlatım, net fotoğraflar ve videolar ile tıpkı insan muadili gibi tasarlanmıştır.